Bugün: 22.08.2019

BATUMDAKİ-EVİNİZ-PALM-HOTEL

BATUMDAKİ-EVİNİZ-PALM-HOTEL

Palm hotel, Batum'da yer almaktadır. Bu tesiste restoran vardır. Oda servisi yapılmaktadır. Tesis, Avrupa Meydanı'na 4 dakikalık yürüme mesafesindedir. 03.05.2019 13:12
Otelin tüm konuk odalarında TV bulunmaktadır. Palm hotel'in odalarında özel banyo ve ücretsiz WiFi erişimi de mevcuttur.
Tesis, Kutsal Meryem Ana Katedrali'ne 400 metre uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Batum Uluslararası Havaalanı 5 km mesafededir. Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Batum noktasında en beğendikleri kesim.
Dilinizi konuşuyoruz! palm hotel, Booking.com konuklarını 1 Ağu 2018 tarihinden beri ağırlıyor.
Türkiye Gürcistan Sarp Kapısı açıldıktan sonra Karşılıklı olarak geçişler hızla artmaya başladı.
Ve dünyada ilk kez (AB ülkeleri kendi aralarında hariç) bir ülkeden diğer bir ülkeye geçişler kimlikle yapılmaya başlandı. Sarp kapısı yılda 7 milyon insanın gelip geçtiği dünyanın en çok yaya olarak gelip geçilen kapısı oldu. Özellikle Artvin’in Gürcistan ile sınırı olması ve akrabalık bağları nedeniyle karşılıklı dostluk ilişkisi içinde önemli gelişmeler yaşandı. Türkiye-Gürcistan arasındaki çok özel, dünyaya örnek olabilecek devletler arası ilişkiden öte dostluk ilşkisi nedeniyle İrili ufaklı Milyarlarca dolarlık yatırımlar, işler yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor.
GERÇEKTEN FARKLI BUTİK BİR HOTEL AÇTILAR
,Batum’da iş yapan Macahelli Ayşe Özket Balcı-Harun Balcı çifti Batum’da Palm Hotel adıyla pansiyon hotel işletmeciliğine başladı. Başarılı çalışmalarıyla uzun yıllar Batum’da geniş bir sosyal çevre edinen Ayşe Özket Balcı, 3 yıl önce Harun Balcı ile evlendikten sonra, eşiyle birlikte Batum’da iş yapmaya devam etti. İnşaat sektöründe pencere üretimi yapan Balcı çifti, Batum’da Pansiyon Hotel tarzında, ev ortamı havası oluşturdukları tarihi bir binayı pansiyon hotel olarak işletmeye açtı. Palm Hotel adıyla hizmete açılan Hotel kısa sürede herkesin ilgisini ve dikkatini çekti.
7 odası bulunan Palm Otel’in iç dış tüm dizaynı Harun ve Ayşe Balcı çifti tarafından yapıldı. Palm Hotel’e girdiğinizde otelden çok sanki evinize girmiş gibi bir hava sizi karşılıyor. Kapıları, odaları, yer döşemeleri balkonuyla çalışanlarıyla kendinizi evinizde hissediyorsunuz.
EĞER Kİ ŞAŞAAYI SEVMİYORSANIZ, AİLE ORTAMINDA 
HOTEL ARIYORSANIZ PALM HOTEL AKLINIZDA OLSUN
Batum’a gidip konaklamak istediğinizde gereğinden fazla lüks, aşırı pahalı şaşaalı, gürültülü oteller yerine, sakin, klasik çizginin modern tarzla mükemmel uyumu içinde huzurlu bir gece geçirmek istiyorsanız adresiniz kesinlikle Palm hotel olacaktır. Her odanın anlamlı ve özel bir adı var. Gürcistan’ın şehirleri odalara isim olmuş. Palm Hotel, Gürcistan’ın şehirlerini çatısı altında toplamış, Gürcistan sevgisini çok farklı bir yöntemle anlatmış.
AYŞE-HARUN ÇİFTİ ÇOK GÜZEL BİR PROJEYİ 
HAYATA GEÇİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR
Ayşe ve Harun Balcı çifti Palm Hotel’in açış hikâyesini anlatırken, güzel bir projeyi hayata geçirmenin de mutluluğunu yaşıyorlar. Bu projeyi hayata geçirirken hiçbir şeyden kaçınmadıklarını anlattı. “Palm Hotel fikri bir şekilde gelişti. Batum’da farklı bir hotel açabilir miyiz? Farkımız ne olacaktı? Pansiyon tarzında 7 odalı butik bir hotel ile hizmet vermek istedik. Bu tarihi bir binadır. 
İç mimarlığını tamamen biz birlikte yaptık. Kapıları orijinaldir. Ama o kadar çok boyamışlardı ki, özelliğini yitirmişti. Bu boyaları tamamen kazıdık ve kendi orjinalliğini ortaya çıkardık. Boyasından, yataklarına, perdelerine, banyosundan, şöminesine kadar Modern çizgi ile klasik çizgiyi buluşturduk.
1 Ağustos’ta sade bir törenle açtık. Çok doğru bir iş yaptığımızı bizi tercih edip konaklayan konuklarımızın yorumlarından, memnuniyetinden, teşekkürlerinden anlıyoruz. Batum’un en güzel noktalarından birindeyiz.
GOGLE HARİTALAR ARAMA KISMINA 
BATUM PALM HOTEL YAZDIĞINIZDA….
Goole haritalar arama kısmına palm Hotel yazdığınızda bizi dünyanın her hangi bir ülkesinden görebilir, Hotelimizin dışından, odalarına kadar 360 derece ile dolaşabiliyorsunuz. 
Beğendiğiniz odayı, geleceğiniz tarihi bize mailimizden bildiriyorsunuz.
Bu harita sayesinde hiç kimseye sormadan evinizi biliyormuşçasına geleceksiniz. Bu sayede Palm Otel’i bütün dünya kolayca görebilecek. O sayfaya girdiğinizde lütfen bize yazın. Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz. Bizi tercih edip, ülkelerinde, memleketlerinde bizi anlatan değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.. Müşterilerimiz bizim için ailemiz kadar değerli ve saygındır. Palm Hotel sizin huzurlu, sükûnet içinde uyuyacağınız evinizdir.
ARTVİN’DEN, TÜRKİYE’NİN HER HANGİ BİR İLİNDEN BATUM’A GELİP AİLENİZLE KONAKLAMAK İSTEDİĞİNİZ EV ORTAMINDA HUZURLU BİR HOTEL ARIYORSANIZ ADRESİNİZ PLAM HOTELDİR..
Artvin’den, Türkiye’nin başka bir ilinde, ailesiyle, misafirleriyle Batum’a gidip konaklamak isteyen değerli dostlar, Palm Butik Hotel aklınızda bulunsun. Ayşe -Harun Balcı çiftinin ve personellerinin güler yüzü, samimiyeti, içtenliği ve işlerindeki ciddiyeti anında fark edeceksiniz. Plam Hotel’de konakladığınızda arkadaşlarınıza, dostlarınıza Ayşe ve Harun Balcı’yı, Palm Hotel’i anlatacaksınız.
Ben bunu bir gazeteci olarak gördüm, Gelen müşterilerin buradan ayrılırken, evinden ayrılıyormuş gibi Palm Hotel sahipleri Ayşe- Harun Balcı ve personelleriyle fotoğraf çektirerek ayrılması Palm Hotel’in farkını da gösteriyor.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.