Bugün: 25.02.2020

İYİ PARTİ MERKEZ İLÇEDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

İYİ PARTİ MERKEZ İLÇEDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

İyi Parti Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişikliği. 12.09.2019 10:24
İyi Parti Artvin Merkez İlçe Başkanlığında görev değişikliği yaşandı. Emrah Özkan’ın Belediye Başkan Yardımcısı görevini üstlenmesinin ardından yerine kurucu parti üyesi Yusuf İnce getirildi.
Bir süredir İyi Parti Artvin Merkez İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Emrah Özkan, Belediye Başkanlığı Yardımcısı görevine getirilmesinin ardından yerine partinin kurucu üyelerinden Yusuf İnce görevlendirildi.
Görev değişikliği Parti binasında düzenlenen törenle gerçekleşti. Törende konuşan İyi Parti önceki dönem İlçe Başkanı Emrah Özkan, partimizin kuruluş aşamasından bugüne önemli görevlerde bulunan değerli kardeşim Yusuf İnce’nin Merkez İlçe Başkanı olmasından dolayı büyük mutluluk duydum. İnanıyorum ki bu görevi layıkıyla yerine getirecektir. Kendisini partim ve şahsım adına kutluyorum” dedi.
Öte yandan konuşan Yusuf İnce ise,” Bu göreve beni layık gören bütün partili büyüklerime teşekkürlerimi sunuyorum. Partimizin bir çok kademesinde görev aldım. Hiçbir görevden kaçmadım. Bugünde Merkez İçe Başkanlığı görevine layık görüldüm. Bu bir bayrak yarışıdır. Yönetimde görev alan arkadaşlarımla birlikte bu önemli görevi en iyi şekilde temsil edeceğimize hiç kimsenin şüphesi olmasın. Daha yaşanabilir bir ülke için, adalet için, özgürlük için bizde varız” dedi.
Devir teslim töreni gerçekleşmesinin ardından partililer hatıra fotoğrafı çekildi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.