Bugün: 12.12.2019

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ.

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİ  BASINLA BİR ARAYA GELDİ.

Artvin Hopaspor Yönetimi Yerel ve Ulusal Basınla sezon öncesi bir araya gelerek yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundular. 31.07.2019 13:22
HOPA- Artvin Hopaspor Yönetimi Yerel ve Ulusal Basınla sezon öncesi bir araya gelerek yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundular.
Artvin Hopaspor kulüp merkezinde yapılan toplantıya başkan Murat Özçep, Alt yapı ve Protokol sorumluları Bünyamin Merttürk ve İmdat Uçan, Alt yapı sorumlusu Osman Demircioğlu, Mali İşler sorumlusu Erhan Güner katılırken Hopa ve Artvin’de çalışmalarına devam eden Yerel-Bölgesel ve Ulusal Basın temsilcileri katıldılar.
Toplantı hakkında bilgi veren Başkan Murat Özçep Basın Mensuplarına “Hoş geldiniz” diyerek “Yönetim Kurulu olarak bundan sonra sizlerle belirli periyotlardabir araya gelerek çalışmalarımız hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 
Biliyorsunuz bir önceki dönem Başkanımız Sayın Mubin Çakmak Başkanla Hopaspor kurumsal bir yapıya kavuşma anlamında önemli bir yol almıştır. En önemlisi de kulübümüzün ilk defa resmi kurumlara karşı borcu bulunmamaktadır ve bizlerde bu doğrultuda resmi borçlarımızı zamanında ödemeye devam ediyoruz. Bu yönü ile Sayın Mubin Çakmak’a Yönetim kurulumuz adına Teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.
En önemlisi de takımımızın transfer çalışmalarında da sona geldik. İç transferde kaleci Beycan Kaya, Forvet Bilal Çebi, Volkan Pala ve Bekir Turaç Böke, Sol bek Can Yılmaz, Sağ Bek Yunus Yılmaz, Sağ kanat Berkay Yılmaz Orta saha da Mertcan Aslan, Serkan Osmanağaoğlu ve Aydın Şenlik ve stoper Tarık Demirci ile anlaşmış bulunuyoruz.
Dış transferde İstanbulspor’dan Kaleci Türker Dırdıroğlu, Adıyaman spordan Sağ Bek Hakan Doğru, Of spordan Sol Bek Yunus Emre Ö-Çabuker, Çatalca spordan Stoper Arif Güner, Kırşehir spordanSağ kanat Fırat Aras, Trabzonspor’dan Orta saha Tunahan Ergül, Şile Yıldız spordan Orta saha Furkan Tuşık,Erbaa spordan Orta saha oyuncusu Ahmet Tuna Akıl, Adıyaman spordan Orta saha oyuncusu Eşref Koçak ve Turgutlu spordan Sağ kanat oyuncusu Salim Uzun ile anlaşmış bulunuyoruz.
Sonuç olarak 21 futbolcu ile anlaşmış bulunuyoruz. 2 futbolcu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Takım olarak 30 Temmuzda Erzurum’da Svay Otelde takımımızı kampa sokacağız. Kamp süresince 3 veya 4 özel maç yapacağız. Burada takımda gördüğümüz noksanlarımızı tamamlayacağız.
Teknik kadromuzla, Futbol Şubemizle, Tesis Stadyum ve Protokol sorumlularımıza, Alt yapı-Mali işler, Taraftar-İstanbul ve Basın sorumlumuzla sürekli diyaloğ içinde karşılaştığımız ve karşılaşma olasılığı olan sorunları görüşmeye devam ediyoruz. Bizim önümüzdeki sezona yönelik hedefimiz taraftarlarımıza zevk alacakları karşılaşmalar seyrettirmektir. Hedefimiz play off grubu içinde olan ilk 5 takım arasında yer almak için elimizden geleni yapacağız.
Bu yıl sezon 1 Eylül’de başlıyor. Stat içinde reklam alma çalışmalarımız devam ediyor. Forma vb. sponsorlarımızla anlaşmış bulunuyoruz. Statta da gerekli düzenlemeler yapıyoruz. Şeref tribünde de düzenleme yapıyoruz. Şeref tribünü sağ tarafı kombineye ayırıyoruz. Önümüzdeki günlerde kombinesatışlarımız başlayacaktır. İlçe merkezinde store mağazamızı açma hazırlığımız devam ediyor.
Artvin Hopaspor yönetimi olarak geleceğimizi programlama anlamında AR-GE birimi oluşturma çalışmamız devam ediyor. Bizi Proje yönetimi olarak düşünün. Biz geleceğe yatırım yapmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.
Alt yapıda 150 sporcumuz var.
Açıklamalarına devam eden Başkan Murat Özçep “Biz Artvin Hopa sporun geleceğine yatırım yapmaya çalışıyoruz. Alt yapıda 13-15-16 ve 19 takımlarımızı oluşturduk şu an çalışmalarına devam ediyorlar. Stadımızda Alt yapımız için tesisimizi tamamlama aşamasındayız. Alt yapı için bütçemizden 600 bin TL’ye yakın bir kaynak ayırdık. Artvin Hopaspor Kulübü olarak 2 milyon TL’nin üzerinde bir bütçe tahmini oluşturduk. Hedeflerimiz ve çalışmalarımız ve kaynak yaratma girişimlerimize ara vermeden devam ediyoruz. İstanbul sorumlumuz Sayın Adnan Gümüşkaya ve Yaşar Kalkan’ın da ciddi anlamda girişimleri var. 2019*2020 sezonu kulübümüzün Ana sponsoru AKANSU Boru olmuş ve gerekli anlaşmaları yapmış bulunuyoruz.” İfadelerine yer verdi.
Toplantıda Artvin Hopa sporun diğer departman sorumluları da kendi alanlarında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler ve Basın mensuplarının sordukları soruları cevaplandırmaları ardından toplantıda sona erdi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.