Bugün: 18.01.2021

BAŞKAN DANKAZ'DAN DOKTOR VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR MESAJI GELDİ

BAŞKAN DANKAZ'DAN DOKTOR VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR MESAJI GELDİ

Zihinsel Özürlüler Federasyonu Başkanı Aynur Dankaz, 2020 yılı Mart ayından bu yana süren koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde büyük fedakarlık yaparak insanları sağlığına kavuşturmaya çalışan federasyon üyesi hekimleri, bunun yanında tüm doktorları ve sağlık çalışanlarını unutmadı.16.10.2020 18:07
Zihinsel Özürlüler Federasyonu Başkanı Aynur Dankaz,  2020  yılı Mart ayından  bu yana süren koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde  büyük fedakarlık yaparak  insanları sağlığına kavuşturmaya çalışan  federasyon üyesi  hekimleri,  bunun yanında tüm doktorları ve sağlık çalışanlarını unutmadı.
Bu süreçte herkesin büyük zorluklar çektiğini ancak asıl zorluğu doktorların yaşadığını belirten Başkan Dankaz,   Zihinsel Özürlüler Federasyonu yönetim kurulu üyesi 3 doktorla birlikte tüm sağlık çalışanları için biz teşekkür metni yayınladı. 
Bu 3 doktor arasında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Artvin'in yetiştirdiği değerlerden birisi olan  Ankara'da görrv yapan Dr Yavuz Akaltun'da yer alıyor.
Başkan Dankaz, sisyal medya hesabından yayınladığı yazısında şu ifadelere yer verdi.
"Mart ayından buyana dünyamızı ve ülkemizi derinden etkileyen  ve halen devam etmekte olan CORONA virusü pandemisi   sürecinde, hepimiz çok yorulduk.Özellikle biz zihin engelli evlat sahibi aileler  olarak hem kendimizi hem de evlatlarımızı koruma adına daha fazla yorulduk.Ancak hiç birimizin yorgunluğu ve riski bu savaşın ön cephesinde yer alan hekimlerimiz ve sağlık personelimizin yorgunluğundan fazla olmadı.Ailelerinden, evlatlarından uzak kaldılar,tacize ve hakarete uğradılar, yetmedi öldüler.
        ZİHİNSEL ÖZÜRLÜLER FEDERASYONU olarak bu en ön cephede savaşan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız DR NESLİHAN HÜSÜLLÜOĞLU Çorum da,  DR.YAVUZ AKALTUN Ankara da ,DENT. MURAT ALTUNOK ZONGULDAK DEVREK de  görev yapan hekim arkadaşlarımız.
          Sivil toplumcu olma ,gönüllü olma ,iyi insan olma özellikleri ile hastalarına olan sorumluluklarının ötesinde biz yol arkadaşlarının da sağlıkları ile  ilgilenen ,evlatlarımızın bu süreci sorunsuz geçirmeleri için uğraşan , gece gündüz demeden sorduğumuz her soruyu cevaplayan, kaygılarımızı gidermeye çalışarak bize yol gösteren sevgili arkadaşlarımız sizlerle gurur duyuyoruz.
İyi ki varsınız.
Iyi ki bizim yol ve kader arkadaşımızsınız. 
Iyi ki ZİHİNSEL ÖZÜRLÜLER FEDERASYONU  bizi bir araya getirmiş.
Bu zor ve sıkıntılı günlerde hergünden daha çok size ihtiyacımız var .Sizi çok seviyoruz .Lütfen kendinize dikkat edin.Dualarımız sizinle ve tüm sağlık çalışanlarımız ile.
Allah gücünüze güç katsın...

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.