Bugün: 15.10.2019

EKREM İMAMOĞLU'NA OY VEREN HOPALILAR ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

EKREM İMAMOĞLU'NA OY VEREN  HOPALILAR ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Hopa'dan İstanbul'a gidip oy kullanan Her Şeyin Güzel olmasında katkısı olan Hopalıları Hopa Belediyesi önünde Belediye Başkanı Taner EKMEKÇİ, CHP İlçe Başkanı Adnan İSKENDER ve ilçe yönetim kurulu tarafından çiçeklerle karşılandı. 26.06.2019 14:25
Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, İstanbul'un hak teslimini gerçekleştirdiğini, Hopalıların da buna katkı sunduğunu belirterek;"31 Mart Yerel seçimlerinde İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Seçilen Sayın Ekrem İmamoğlu'na uzun süre mazbatası verilmek istenmedi. Hiç bir gerekçe kalmayınca vermek zorunda kaldılar. 18 gün sonra uyduruk bir gerekçe ile elinden aldılar. Ama unuttukları şey, bu mazbata 16 milyon İstanbullunundu.
İmamoğlu onların başkanıydı. Büyük bir hata yaptıklarını 23 Haziran'da anladılar. İmamoğlu tarihi bir farkla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. 13 bin farkı küçümseyenler bu kez milyonluk fark karşısında adeta şok oldular!. Çünkü Sayın Ekrem İmamoğlu'nun hakkını yediler. İmamoğlu'nu yalnız sandılar. Oysa onun arkasında 16 milyon vardı, burada bulunan Haoplu hemşerilerimiz vardı.
Biz, Artvin ve ilçe belediye başkanları olarak İstanbul'da 1 haftalık seçim çalışmasına katıldık. Orada yaşayan hemşehrilerimizle birlikte olduk. Hopalı hemşehrilerimiz, çayını, işini, tatilini bırakıp, oyunu kullandı. İmamoğlu'nun başkan olması için ne gerekiyorsa yaptı. Şimdi döndüler. Onları çiçekle karşıladık. Çünkü 31 Mart öncesi sloganımız "Mart'ın sonu bahar demiştik. 23 Haziran'da her yer çiçek doldu. Her şey çok güzel oldu. Teşekkürler, çok değerli hemşehrilerimiz, var olun sağ olun.." dedi.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.