Bugün: 17.07.2019

HOPA CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKMEKÇİ’DEN HOPA BELEDİYESİNE ZİYARET

HOPA CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKMEKÇİ’DEN HOPA BELEDİYESİNE ZİYARET

Hopa CHP Belediye Başkan adayı Taner Ekmekçi ve ekibi Hopa Belediyesini ziyaret etti. 26.03.2019 10:37
31 Mart Yere seçimlerine sayılı günler kala siyasi partilerin Belediye Başkan adayları çalışmalarındaki ivmeyi daha da yükselttiler.
Hopa’da seçimlerin iddialı taraflarından biri olan CHP Hopa Belediye Başkan Adayı Taner Ekmekçi, beraberinde İlçe Başkanı Adnan İskender, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri ve Gençlik ve kadın kolları yöneticileri ile birlikte Hopa Belediyesini ziyaret ettiler.
Taner Ekmekçi ve beraberindekiler ziyaretlerine Belediye Başkan yardımcısı Ahmet İskender ile başladılar. Taner Ekmekçi ve beraberindekiler Belediye departmanlarında çalışanlarla tek tek görüştükten sonra Belediye garajını ziyaret ederek burada çalışanlarla tek tek görüşerek destek istediler. 
Ziyaretler hakkında bir değerlendirme yapan Taner Ekmekçi İlçedeki tüm kamu ve özel kurumları tek tek ziyaret ettiklerini, bu ziyaretler kapsamında Hopa Belediyesini ve sayın Başkan ve Başkan yardımcılarını ile çalışanları da ziyaret ederek kısa süreli de olsa düşüncelerimizi aktarıp destek istedik. 
Hopa’da geçmiş seçimlerde yaşanan yol kazasının bu seçimde de yaşanmaması için çalışmalarımıza tüm hassasiyetimizle devam ediyor. İlçe merkezinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezimizde oluşturulan grubumuz tüm çalışmalarımızı programlıyor. Bizler 1 Nisan’a hedeflendik ve devralmak için, derman olmak için çalışıyoruz. İlçemizi hak ettiği noktadan çok daha illeri noktalara taşımak için, yeni yeni projeleri hayata geçirmek için, İlçemizdeki STK’lar, Siyasi partiler ve resmi ve özel kurumlardan alacağımız görüşleri harmanlayarak oluşturacağımız ilçemizin geleceğine yönelik master plan çalışmamıza ara vermeden başlayacağız. Sanayi ve Turizm sektörü ile yeni yol haritasını ortaya çıkaracağız.
Bütün bunları yaparken insan odaklı projelerimizi hayata geçireceğiz. Varolan Kooperatiflerimizi güçlendireceğiz, yeni yeni kurulacak kooperatifler ile halkımızın yaşamını her alanda kolaylaştırma adına çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.
Tüm bunların oluşturulmasında bu ziyaretlerde vatandaşlarımızdan aldığımız düşünce ve önerileri çok önemsiyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma gösterdikleri özverili çalışmalar için teşekkür ediyorum” dedi.


Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.