Bugün: 26.01.2021

İL HAKEM KURULUNDAN MUSTAFA DEMİRKIRAN’A HOŞGELDİN ZİYARETİ

İL HAKEM KURULUNDAN MUSTAFA DEMİRKIRAN’A HOŞGELDİN ZİYARETİ

Türkiye Futbol Federasyonu Artvin İl Hakem Kurulu Gençlik spor il müdürlüğüne atanan Mustafa DEMİRKIRAN'ı ziyaret etti.04.06.2020 16:55
 Ziyarete İl Hakem Kurulu Başkanı Halit UÇAR’ın eşliğinde Hakem atama sorumlusu Tayfun AKAN, Gözlemci atama sorumlusu Talat AKYÜZ,İl eğitimcisi Egemen ÇETİN ve kurum çalışanı il Hakemi Murat AYDIN  katıldı.
İl Hakem Kurulu Başkanı Halit UÇAR " Gençlik Spor İl Müdürlüğü bizim için önemli bir paydaşımız.Bundan dolayı sayın il müdürümüz DEMİRKIRAN’ hayırlı olsun ziyareti yaparak kendilerine Artvin ve Türk sporuna inanılmaz katkı sunacağından herhangi bir şüphemiz yok. Bu anlamda ilimize ve spor camiamıza hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ediyoruz. Allah utandırmasın"dedi.
Gençlik spor il müdürü Mustafa DEMİRKIRAN; İl Hakem Kurulu'nun yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun kaldığını ve sporun içinden gelen kurul üyelerini görünce bu memnuniyetimin ikiye katlandığını ifade etti. Artvin ilinde önümüzdeki sezon çalışmaları için gerek müsabaka sayısının artırılması konusunda gerek özel organizasyonların etkinliğine her türlü desteğini esirgemeyeceğini beyan etti. Hakemlerimiz üst klasmanlarda yer alması konusunda her türlü desteğe hazır olduğunu ifade ederken ortak amaç gençlere ve Türk sporuna hizmet etmek için aynı gemideyiz dedi. 
İl Hakem Kurulu başkanı Halit UÇAR'ın hoşgeldin ziyareti münasebeti ile hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.