Bugün: 24.11.2020

İMAMOĞLU VALİYE İT DEMEDİ VALİYE İT DİYEN İFTİRACILAR

İMAMOĞLU VALİYE İT DEMEDİ  VALİYE İT DİYEN İFTİRACILAR

İmamoğlu Ordu Valisi'ne "it" demedi!. Ama valiye İmamoğlu size "it" dedi diyenler valiye "it"dedi. Yalan konuştukları için, iftira attıkları için, valiyi kandırdıkları için onların validen özür borcu var!. Çünkü yalan konuştular, hala ellerinde delil yok. 19.06.2019 13:17
Bunun içine Fatih Portakal denen iftiracı da dahildir!. Tıpkı "Camide bira içtiler, içki içtiler, benim başörtülü bacıma işediler, görüntülerini Cuma günü yayınlayacağız, diyen 6 yıldır gösteremeyen yalancılar gibi!. Görmedikleri halde videoyu gördük diyen alçak haysiyetsiz o gazeteciler gibi Portakal'da 2019'da bunu yaptı!..
Ben videoyu gördüm dedi, İT dediğini duydum dedi, ama yayınlamam dedi!. ve kendisini bitiren rezil eden gazeteciler arasında yerini aldı!..Oysa öyle bir görüntü olsa oooo, onu ilk önce kullanacak onlarca tv vardı Fatih Efendi. Okul ve ev arkadaşın İmamoğlu'na ve Türk Halkına Bir özür borcu olan kişi de Portakal'dır!.
İnsanların yanılttın, kandırdın, algı operasyonu yaptın. Seni kulandılar. Ama nasıl bir tehdit yediğini açıkçası çok merak ediyorum. O video nerede Fatih Portakal, Aklıma Levent Kırca'nın payladğı Fatih Altaylı Geliyor!. O da güya adam gibi gazeteciydi. Ergenekon Balyoz kumpaslarında alabora oldu! Rezil oldu, Çünkü çıkarını gazetecilik mesleğine tercih etti. Portakal senin peşindeyim, takipteyim!..
Ben o vali beyin yerinde olsaydım,vipdeki o konuşmaya montaj yapılarak İmamoğluna zorla valiye it dedirtenlere dava açardım!
Öyle ya nerede dedi o görüntü, ses nerede? Söylediğini ispatlayamazsan yalancısın müfterisin!. Böyle bir şey çünkü kanıtları yok. eğer ellerinde böyle bir video olsaydı başta sözde bile tv olmayan, tetikçi, ayrıştırıcı, yalancı, iftiracı a haber olmak üzere şimdi bu videonun 1.500'üncü çevrisini izlerdik. Türk televizyonlarının %95'i artık korkuyla, altına ettiklerinden dolayı kokuyla yayın yapıyorlar!. Türk milleti burnunu tutarak bu tv’leri zaplıyor, asla izlemiyor!.
En güzeli ne biliyor musunuz? Artık herkes bunun farkında! herkes devekuşlarını toprağa gömülmüş boynuyla dışarıda kalan kısmıyla çok net görüyor!. küçük bir belediye başkanının karşısına çıkıp diz çöktüler!. 17 yıl sonra sözüm ona demokrasi gereği ortak canlı yayında canlı yayın yapıldı!. İmamoğlu kendinden emindi? Beden dili ben başkanım kardeşim, siz kaybeden diyordu. yıldırım ise şu 23 haziran gelse de kurtarsam bu kuklalıktan oraya buraya sürülmekten, kendim olamamaktan bir kurtarsam der gibiydi!.
Israrla valiye it dedin çabuk özür dile diyenler var. buna akp genel başkanı ve cumhurbaşkanı da var.! ya adam it demedi niye özür dilesin! bunun bilimsel ispatı da var!. İmamoğlu, bunalsın, "haa lanet olsun özür diliyorum" desin de ondan sonra bak özür diledi vali bey de dava açtı deyip siyasi rant hesabı var burada!.
İmamoğlu’nun düzgün bir kişilikte olduğu küfürlü konuşmadığı , hakaret etmediği tüm konuşmalarından bilinmektedir. bu nedenle bu yazıyı paylaşmak istedim
Bakın Nevzat üçyıldız ses uzmanıdır bilimsel bir analiz yapmış. okuyun okutun ve özellikle gözleri kör, dilleri lal, kulakları hakikatlere karşı sağır olmuş AKP’lilere paylaşın. belki vicdanları sızlar ya!. bu son umut olsa da böyle yani!.
ordu havaalanında ki konuşmaları kare kare inceledim. bunun teknik analizini aşağıda yazdım. bu analizi her türlü, rahatlıkla kullanabilirsiniz. ordu havaalanı teknik analizi... ordu havaalanı ‘da 40 kişi civarında kişinin çıkardığı tiyatral deyimle bir labarba var. ancak bu labarba içinde sayın İmamoğlu konuşma sesi resitatif fa diyez’dir. 349.28 hertz-frekans; bu ses sayın imamoğlu’nun havaalanında ki bütün konuşma süresince de fa diyez olarak devam ermektedir.evet bu labarba içinde bir kişi “it” ya da “bit” gibi bir sözcük kullanmış ancak o it ya da bit sözcüğünün tonu ise si bemol. 466.24 hertz-frekans ... apsolit bir bilirkişi olarak belirtmeliyim ki sayın İmamoğlu ordu havaalanında it sözcüğünü kesinlikle kullannamıştır. nevzat üçyıldız/ müzik prodüktörü/ yönetmen ve müzikolog
bilginizde bulunsun kardeşim. 
her gün yeni iftiralar, karalamalar, yakalarına yapışsın..

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.