Bugün: 17.09.2019

TMVFL 2.YARI İLK MAÇINDA ARTVİN MASTERLER BAYBURT DEPLASMANINDAN GALİP AYRILDI!..

TMVFL 2.YARI İLK MAÇINDA ARTVİN MASTERLER  BAYBURT DEPLASMANINDAN GALİP AYRILDI!..

TMVFL federasyon Ligi'nin 2.yarısı Bayburt Veteranlar- Artvin Masterler maçı ile başladı. 13.02.2019 14:31

Türkiye masterler Veteranlar Federasyon Liginde (TMVFL) resmi liginde mücadele veren şehrin tek takımı Artvin Masterler iyi futbolunu bir gol ile süsledi ve galip geldi. Maç sonrası hem maçı değerlendiren ve hemde 2. Yarı ile ilgili kısa bir açıklama yapan Artvin Masterler takımı antrenör ve futbolcularıAhmet Külük ve M.Sezgin Uluköy;
TMVFL Federasyon Ligi’nin ikinci yarısı başladı. 2. Yarı ilk maçımız Bayburt deplasmanındaydı.
Dostluk ve kardeşlik duyguları içinde geçen karşılaşmada Artvin Masterler olarak 1- 0 galip geldik. Burada her zaman söylediğimizi bir kere daha hatırlatmak adına tekrarlamak isteriz ki,
Futbol bahane, dostluk, kardeşlik, birlik, beraberlik şahane.Hakikaten masterler yada veteranlar futbolumuza bambaşka bir anlam katıyor. sporun, futbolun yaşamımızda her zaman var olduğunu, sağlıklı bir yaşam, güzel dostluklar ve sosyal yaşamın bir parçası olduğunu en güzel anlatan muhteşem bir örneğin temsilcileridir.
Biz hem sporumuzu, hem dostluğumuzu hem de sağlığımızı bu sayede diri tutuyoruz. Bir çok sosyal projelerde de yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bu vesileyle Özellikle Bayburt Valimiz sayın Ali Hamza PEHLİVAN'a gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından alâkadan dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.. Bayburt Veteranlar teknik sorumlusu Sayın Rahman Köse hocamıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu ligde bizlere desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe’ye de şükranlarımızı iletiyorum. Ayrıca esnaflarımızdan Yücel Demirci ve Hasan Günaldı’ya ayrıca teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.