Bugün: 21.09.2020

VE MUTLU SON HAKAN BEKAR DA HASTANEDEN BEYAZ MELEKLERİN ALKIŞLARIYLA TABURCU OLDU

VE MUTLU SON HAKAN BEKAR DA HASTANEDEN  BEYAZ MELEKLERİN ALKIŞLARIYLA TABURCU OLDU

30 gün önce kabus gibi bir haber aldık. 27.04.2020 12:57
 30 gün önce kabus gibi bir haber aldık. İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Eski Başkanı Hakan Bekar ve 82 yaşındaki annesi Pervin Bekar,’a koronavirüs teşhisi kondu. İkisi de yaklaşık bir ay önce Kadıköy Acıbadem Hastanesinde tedavi altına alındı. Hakan Bekar’ın eşi ve çocukları da karantinaya alındı. 
 Anne Pervin Bekar, oğlundan 5 gün önce 15 Nisan 2020 tarihinde  hastaneden taburcu oldu.  “Hayde oğlum peşimden gel” dedi. Oğlu Hakan Bekar’da 20 Nisan 2020 Pazartesi günü tıpkı annesi Pervin hanım gibi törenle,  alkışların en büyüğünü hak eden cefakar, beyaz meleklerin alkışlarıyla taburcu oldu ve evin yolunu tuttu. Bütün bu haberleri bizlere ise Hakan Beyin eşi Zerrin hanım an be an sosyal medya aracılığıyla güçlü bir eş ve sevgi dolu bir anne olarak,  bir gazeteci gibi detayları Bekar ailesinin dostlarına iletti. Bizler Artvin’den, yerelden sosyal medya ve haber portallarımızdan dostlarımıza durumunu aktardık.
 “AİLECE TÜM SAĞLIKÇILARIMIZA OLAN MİNNETTARIZ!.”
Zerrin hanım eşi Hakan Bekar’ın taburcu oluş  haberini videosuyla birlikte  sosyal medyadan şu cümlelerle paylaştı;
“Eşim Hakan Bekar, bir aydır mücadele ettiği Kovid-19'u yendi. Bugün de sağlıkçılarımızın alkışlarıyla taburcu oldu. Ailece tüm sağlıkçılarımıza olan minnettarlığımızı;
"...25 gündür beni iyileştirmek için bu ellerinizin nasıl çalıştığını çok iyi biliyorum. Bizleri iyileştirmek için uğraşan BU ELLER DERT GÖRMESİN. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı, mutlu yarınlar diliyorum." sözleriyle de bizzat kendisi iletti.  Kesin tedavisi olmayan bu virüs karşısında kesin olan bir şey vardı; iyileşen hastalarımız. Eşimi beklediğim uzun zamanda gördüğüm, duyduğum her taburcu haberi en büyük endişelerimi UMUDA çeviriyor, karanlıkta ki en güçlü ışıklarımızdan biri de oluyordu.
Çok şükür bugün de benim eşim taburcu oldu. Darısı Kovid-19'la zorlu bir mücadeleye girişen tüm hastalarımızın, benim gibi bekleyen eşlerin, ailelerinin başına... Dualarım sizinle... Bizden bu güzel taburcu haberinin de sizlere umut olması, güç vermesi dileğiyle...
BİLGİ: Eşim uzun ve yorucu bir tedaviden çıktığı için siz değerli dostlarımızdan gelen telefonları çok istese de on gün kadar doktorunun isteği üzerine cevaplandıramayacaktır. Anlayışınız için şimdiden canı gönülden teşekkür ederim. Uzun uzadıya güzel sohbetlerde buluşmak üzere... #birlikteBAŞARACAĞIZ #iyileşeceğiz #evdeKal #Covid19 @ Acıbadem Kadıköy Hastanesi.
GÖZÜNÜZ AYDIN ZERRİN HANIM GEÇMİŞ OLSUN 
PERVİN TEYZE, GEÇMİŞ OLSUN HAKAN BAŞKAN!.
Biz de Artvin’de yerel basın olarak 08 haber, Artvin Post, Sarp Haber, Şavşat’ın Sesi, Yusufeli Haber, İsmet Başar gazeteleri  gibi gazeteler olarak bu güzel haberle duyduğumuz sevinci, mutluluğu bu haberle birlikte paylaşıyoruz. Gözün aydın Zerrin Bekar, Geçmiş olsun Pervin Bekar, geçmiş olsun Hakan Bekar, Geçmiş olsun Bekar ailesi ve Bekar ailesi nezdinde tedavi görüp taburcu olan, taburcu olmayı bekleyen tedavi görev hastalara acil şifalar diliyor,  cefakar, vefakar doktorlarımızı, sağlık çalışanlarımızı bir kere daha gönülden alkışlıyor, teşekkür ediyoruz. 
(Sami Özçelik)

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.