Bugün: 24.11.2020

BARO BAŞKANI AV. UĞUR ÇAĞAL GÜVEN TAZELEDİ

BARO BAŞKANI AV. UĞUR ÇAĞAL GÜVEN TAZELEDİ

Artvin Barosu 25’inci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda Av. Ali Uğur Çağal yeniden Başkan seçildi.16.10.2018 12:48

Artvin Barosu 25. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Artvin Barosu  Av. Suat Varan Sosyal Tesisleri’nde yapılan genel kurula Artvin Barosu avukatları katıldı. Çoğunluğun tamamlanmasının ardından genel kurula geçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda gündem maddeleri tek tek ibra edildi. 
Mevcut yönetimin ibra edilmesinin ardından dilek ve temenniler bölümüne geçildi. Burada baro avukatları divana Artvin Barosu avukatları yaşadığı sıkıntıları ve önerilerini belirttiler. Daha sonra geçime geçildi. Mevcut Başkan Avukat Ali Uğur Çağal ve Baro avukatlarından avukat Çetin Tekdoğan listelerini divana sundu.
Daha sonra her iki adayda adaylıklarıyla ilgili kürsüye çıkarak konuşmalarını yaptı. Daha sonra seçime geçildi.  Yapılan seçimin ardından sandıktan Avukat Ali Uğur Çağal’ın listesi çıktı.
Av. Ali Uğur Çağal seçimin ardından yaptığı açıklamada Artvin Barosu Avukatlarına teşekkür ederek,” Yeni yönetimimize başarılar çalışmalar sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Adalete ve hukuka yapacağı eşsiz katkılardan ötürü şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.
Başkan Av. Ali Uğur Çağal’ın listesinde yer alan isimler
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER
Av. Handan DEMİRAL ALMALI, Av. Muhammet Erim Av. Özay Özaslan Av. Eray Güven, Av. Ertan Özkan, Av. Yunus Avcı.
DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYELER
Av. Esmahan Topaloğlu, Av. Aysun Merttürk, Av. İsmet Kural
DENETLEME KURULU ASIL ÜYELER
Av. Ebru Yıldırım Küçük
TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ DELEGESİ
Av. Sümeray Çelik, Av. Huriye Sedef Cevahir.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK

.


Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Altı haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.