Bugün: 24.11.2020

HOPA TSO’DA NAKLİYE GRUBU TOPLANTISI YAPILDI

HOPA TSO’DA NAKLİYE GRUBU TOPLANTISI YAPILDI

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Nakliyecilerin Sarp Gümrüğü ve Gürcistan Cumhuriyetinde yaşadığı sorunları ....16.10.2018 13:05

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Nakliyecilerin Sarp Gümrüğü ve Gürcistan Cumhuriyetinde yaşadığı sorunları görüşmek üzere Meclis toplantı salonunda ilçe nakliyecilerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi.
-Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Nakliyecilerin Sarp Gümrüğü ve Gürcistan Cumhuriyetinde yaşadığı sorunları görüşmek üzere Meclis toplantı salonunda ilçe nakliyecilerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. 
Toplantıda nakliyecilerin yaşadığı sorunlar ele alındı. Son dönemde Gürcistan yol güzergâhında çok yoğun para cezaları kesildiği, Türkiye ile Gürcistan’da yapılan gabari ölçümlerinde ortaya çıkan farklar nedeni ile sorunlar yaşandığı, gümrük kapısında dayanaksız para cezaları uygulandığı ve Gürcistan dozvola kotasının artırılması konusundaki sorunların çözümüne ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. 
HOPA’DA 2. LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR
Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek nakliyecilerin sorunlarını dinleyerek, çözümü konusunda 22 Ekimde Oda bünyesinde gerçekleştirilecek 2. Lojistik Çalıştayı organizasyonunda bire bir muhataplarıyla görüşeceğini aktardı. 2. Lojistik Çalıştayı hakkında nakliyecilere bilgi verilmesiyle toplantı sona erdi.


Etiketler: HOPA

Diğer Siyaset Altı haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.