Bugün: 18.01.2021

Öğretmenler gününe özel

Öğretmenler gününe özel

Veliler Öğretmenleri Nurhan Arifoğlu na sürpriz yaptılar.10.12.2019 12:00
Hopa Hüsnü Ciner İlkokulu 3E sınıfı öğrencileri ve veliler Öğretmenleri Nurhan Arifoğlu na sürpriz yaptılar.
Sınıf velilerinin watsap üzerinden oluşturdukları gurup üzerinden haberleşerek gerçekleştirdikleri anlamlı sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Öğretmenin mutluluğu görülmeye değerdi.

İlçe merkezinde ki bir lokantada yapılan eğlencede öğretmen Nurhan Arifoğlu’na günün anlamıyla ilgili çiçek verildi. 21 kişiden oluşan sınıfın tamamının katıldığı yemekli etkinlikte, öğrencilerin her biri ayrı ayrı dörtlüklerden oluşan ‘Canım öğretmenim’ adlı şiirlerini okudular. Veliler tarafından alınan öğretmenler gününe özel pastayı öğretmenin kesmesi ve velilere ikramıyla devam eden etkinlik. Öğrencilerin oyunlarıyla son buldu. 
Öğrenci ve velilerin bu anlamlı sürprizi için duyduğu memnuniyeti ve mutluluğunu dile getiren Nurhan öğretmen öğrencilerinin her birine tek tek ilgilenerek teşekkür etti. Velilere de teşekkürünü sunan öğretmen hanım son olarak “artık eğlence bitti yarın başarılı derslerle geleceğin büyüklerini yetiştiriyoruz, bizimde çocuklarımız var, onlarında öğretmenlerinin gününü kutluyorum” dedi.


Etiketler: hüsnü ciner hopa

Diğer Siyaset Altı haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.