Bugün: 09.07.2020

KÜSKÜNLER‏

Merhaba Artvinimizin ve gazetemizin güzel insanları üç ay sonra belediye ve il genel seçimleri var.

 Merhaba Artvinimizin ve gazetemizin  güzel insanları üç ay sonra belediye ve il genel seçimleri var. Belediyelerde  mevcut olanı korumamız gerektiği gibi Arhavi Borçka ve  hatta Yusufeli  ilçelerimizi de almamız gerekir. Bu iktidar Hopa belediyesini çok istiyor acaba neden sarp sınır  kapısı  buradan olduğu için altın veya para kazanacak bir işin peşindeler mi yoksa intikam yemini  ettikleri için kazanmak zorunda olduklarını düşünüyorlar. Her neyse onların düşünceleri beni ilgilendirmiyor benim için ilçe halkımın düşünceleri  önemli. Her işte  kirli hesapların peşinde olan bu iktidar Hopa da küskünler varmış gibi göstermek istediği insanlar var. Bakın beyler ağanız bu ülkede hırsızlara sahip çıkıyor sizler ona benzemek istemiyorsanız ilçenize sahip çıkın çalışan belediyenin arkasında durun. Dedikodu yapana kadar doğru olanı yapın.

                     Sevgili dostlarım şeh güçler  ilçemiz olan Hopa ya çomak sokmak istiyor. Birileri çalışan belediyenin önünü kesmek  için şöven duyguların peşine koşuyor ama herkes şunu çok iyi bilsin çirkin emellerin peşinde olanlar asla başarılı olamayacak. Hopa da Hopa sevdalısı  insanlar yaşıyor bu insanlar  sevdasına sahip çıkacak ve çalışan belediyesini bir kez daha iş başına taşıyacak. Küskünler diye birileri varsa çıksın ortaya evet küsmekte bir  demokratik tepkidir. Ama bu tepki ülkeyi soyan  paraları  elle değil makine ile sayan  kişilere karşı olmalı. Bu güne kadar görülmemiş  işleri yapan  Hopa belediyesine karşı olmamalı. Gün oyuncağını kaybetmiş çocuklar gibi ağlama günü değildir. Gün ülkeyi soyan  bölmeye uğraşan laik Cumhuriyeti hiçe sayan kişilere karşı birlik ve beraberlik günü olmalıdır.

            Değerli Hopalı, Arhavili, Borçkalı, Kemalpaşalı, Şavşatlı, Ardanuçlu, Yusufelili ve ilimiz Artvinli dostlarım ülkenin tüm ilkleri Hopa da başlamıştır. Sizlerde sürsün bu iktidarın zulmü  ve soygunu artık dursun tüm bölge halkımız bu iktidara karşı küssün ve hiçbir adayını belediye başkanı olarak  seçmesin. Kimse bu ne oldu acaba bir nisan şakası mı diye düşünmek istemiyorsa 30 mart 2014 tarihinde oylarını ülkenin ve milletin ve de bölgelerinin aydınlık geleceği için kullansın. Saygılarımla.

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9934