Bugün: 10.07.2020

SINIFTA KALDINIZ‏

Sevgili dostlarım başbakan yine yeni bir gündem yarattı. Kendisine bile saygısızlık yapan Diyarbakır belediye başkanına konuk oldu

    Sevgili dostlarım başbakan yine yeni bir gündem yarattı. Kendisine bile saygısızlık yapan Diyarbakır belediye başkanına   konuk oldu. Açılışlar yaptı, Barzani ile  kardeşlik şarkıları dinledi. Kısacası yetmiş beş milyon  insana yeni bir gündem yaratıp oyalanın dedi. Amaç Bülent Arınç sorunu, cemaat ile olan kavga, kızlı erkekli kalmalar, ekonominin kötü gidişi tüm bunları unutturmak. Halkın sabrı ile bu kadar oynaya bir başbakan ne  dünyada var ne de bu güne kadar olmuş ne de dünya döndükçe olacaktır. Büyük orta doğunun çalışmaları hafta sonu Diyarbakır da oluştu onlara sorsan  barış sürecinin devamı. Ya arkadaş kiminle savaştınız, hangi devletle çatıştınız da barış için yola çıktınız aracı  arayıp  ortaya soktunuz. Sıkılan yumrukla barışmaya kalktınız. Bunu bir defa habur da  denediniz sonuç ne oldu koskoca bir hiç, akil adamlarınız nerde? Siz Diyarbakır da  şarkılar eşliğinde eğlenirken terör örgütü askerlerimizi kurşunluyordu. Düğünde mermi atmıyordu  askerime atıyordu hiç mi utanmadınız. Ne oluyor bile demeden eğlenmeye devam ettiğiniz bu mu insanlık bu mu İslamlık.

                                Değerli okuyucularım  bir millet yok edilmek isteniyor şahsi oy hesapları için insanların onuru ile oynanıyor hiçbir güç kalmadı sizlerden başka artık kendinize gelin. Dilinize, dininize,  ülkenize, yarınlarınıza sahip çıkın. Bu ülke  için ölen Atalarınız her gün ölüyorlar. Ülkede  neler oluyor her şey  biliyorlar en azından onların anısına dur deyin. Bu iktidara artık oy vermeyin çıkarım var ne olursunuz demeyin. Evet bir ülke kendi  halkı tarafından seçilen  iktidarca ayrışılıyor yerlerini korumak, yaptıklarının hesabını vermemek için çırpınan iktidara kanat takmayın. Sakın ola bir şey olmaz sanmayın. Bunların barış sözüne  asla inanmayın.

                            Evet  Diyarbakır  Diyarbakır olalı  böyle bir zulmü görmedi. Katilleri toprağında  barındıranı,  Türk devletine hakaret edeni, çaresizce olanı seyredeni bir anda bir araya gelmesini  nasıl sessiz durup seyretti.  Şunu bilin beyler karşınızda küllerinde doğan bir millet var mart  seçimlerine kadar ne yaptınız yaptınız mart geldi mi sınıfta kaldınız. Bir daha dönmemek üzere taksitname  aldınız benden  söylemesi.

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9949