DOLAR 18,6328
EURO 19,4897
ALTIN 1.060,25
BIST 5.000,14
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 10°C
Çok Bulutlu
Artvin
10°C
Çok Bulutlu
Per 11°C
Cum 11°C
Cts 11°C
Paz 11°C

SÖZLEŞMELİ BÜRO MEMURU ALINACAK

SÖZLEŞMELİ BÜRO MEMURU ALINACAK
REKLAM ALANI
21.11.2022
95
A+
A-

Başvurular İçin Son Gün 28 Kasım!

Artvin Çoruh Üniversitesi Arıcılık Uygulama ve Araştırma Merkezine büro personeli alacak

Artvin Çoruh Üniversitesi Arıcılık Uygulama ve Araştırma Merkezinde görevlendirilmek üzere  arıcılık alanında en az 3 yıl tecrübeli personel alacak.  2022 KPSS P3 puan sıralaması esas alınarak başvurulacak pozisyon için en az 70 puan almış olma şartı var.Artvin Çoruh Üniversitesi başvuruda bulunacak adaylar için detayları açıkladı. AÇÜ tarafından yayımlanan açıklamada yer alan şartlar şunlar:

“ Ziraat Fakültesi lisans mezunu olmak. 2022 KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almışolmak.14/11/2022 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamışolmak (14/11/1987 ve sonraki tarihlerde doğanlarbaşvuruda bulunabilecektir). Belgelendirmek kaydıyla arıcılık alanında en az 3(üç) yıl tecrübe sahibi olmak.MEB’den onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasınasahip olmak.Arılarda Yapay Tohumlama Eğitimi, Ana Arı Yetiştiriciliği Eğitimi, Polen ve Propolis ÜretimEğitimi ve MEB’den onaylı Arı Yetiştiriciliğisertifikalarına sahip olmak.

Başvuru yapacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar ile özel şartlar aranmakta: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Bu Kanunun 40. maddesindeki yaş şartlarını taşımak. Bu Kanunun 41. maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veyadaha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve budüzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileliiflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veyakaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. Askerlik durumu itibarıyla;Askerlikle ilgisi bulunmamak,Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasınaengel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak.Başvuracak adayların durumunun; “657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarakistihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veyasözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmelerihalinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdamedilemezler” hükmüne uygun olması.7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu gereği yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucuolumlu olmak. Herhangi bir kamu kurumundan ihraç edilmemiş olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Başvuru Esnasında İstenen Belgeler

1. Başvuru Formu

2. 2022 KPSS Sonuç Belgesi

3. TC Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

4. SSK Hizmet Belgesi Dökümü

5. Diploma veya Mezuniyet Belgesi

6. Adli Sicil Kaydı

7. Erkek Adayların Askerlik Durum Belgesi

8. Özgeçmiş form için tıklayınız

9. Fotoğraf (1 Adet)

10. Sertifikaların aslı veya onaylı sureti

11. Durum bildirir tek hekim raporu (Atanma esnasında sağlık kurulu raporu istenecektir.)

NOT: Yukarıda istenilen belgelerin karekodlu E-devlet çıktıları da kabul edilecektir.

Songül Şişman

REKLAM ALANI
YORUMLAR

10 − 4 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.