Başkan Orhan’ın ikinci dönem projesi: Otopark Başkan Orhan’ın ikinci dönem projesi: Otopark


Borçka’da Cumhuriyet Bayramı Kutlama töreni düzenlendi
Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödüller verildi.
Borçka’da Cumhuriyetin ilanının 98. Yıldönümünü kutlama törenleri Kaymakam Ali Osman Bulat' ın Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabulüyle başladı. Ardından protokol üyeleri ile birlikte etkinliklerin yapılacağı Borçka Kapalı Spor Salonuna geçildi. Burada protokolün yanı sıra vatandaşların da yoğun bir katılımı ile gerçekleştirilen törende ilk olarak Kaymakam Ali Osman Bulat ve protokol üyeleri öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından devam eden programda;
Günün anlam ve önemini belirten konuşma Kaymakamı Bulat tarafından yapıldı. Bulat, konuşmasının sonunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında görev alan öğrenci ve öğretmenler ile emeği geçen herkese teşekkür etti.
Kaymakam Ali Osman Bulat’ın konuşmasının ardından program kutlama mesajlarının okunması, şiirlerin okunması, folklor gösterileri, lise öğrencilerinin oratoryo gösterisi ile devam etti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödüller verilmesi ile kutlama programı sona erdi.
Borçka Belediyesi