19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emrah Yılmaz’ın Kaymakamlık önünde Atatürk anıtına çelenk sunması ile tören başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile Atatürk Stadyumuna geçildi.

Ardanuç da 19 Mayıs  (1)

Atatürk Stadyumunda yapılan kutlama programında günün anlam ve önemini belirten konuşmalar gerçekleşti. Çeşitli gösterilerin sergilendiği kutlama programında paraşüt gösterisi ve şiirler okundu. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kutlama programı halk oyunları gösterisi ile son buldu.

Ardanuç da 19 Mayıs  (4)

Törene, İlçe Kaymakamı Mehmet Çelik, Belediye Başkanı Yıldırım Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Harun Özdemir, İlçe Emniyet Amiri Tolga Okan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emrah Yılmaz, siyasi parti ve STK temsilcileri, kurum amirleri ve Ardanuçlular katıldı.

Gülşen MAKAR

Ardanuç da 19 Mayıs  (1)

Ardanuç da 19 Mayıs  (8)

Ardanuç da 19 Mayıs  (7)

Ardanuç da 19 Mayıs  (6)

Ardanuç'ta eşini öldürdüğünü 3 yıl sonra itiraf eden sanık, hakim karşısına çıktı Ardanuç'ta eşini öldürdüğünü 3 yıl sonra itiraf eden sanık, hakim karşısına çıktı

Ardanuç da 19 Mayıs  (5)

Ardanuç da 19 Mayıs  (3)

Ardanuç da 19 Mayıs  (2)