CHP Borçka İlçe Teşkilatına ziyaret  CHP Borçka İlçe Teşkilatına ziyaret 


Artvin derbisinde Bölgesel Amatör Lig 3.Grupta mücadele eden temsilcilerimiz Artvin Çoruh Spor ve Arhavi Spor Artvin Şehir Stadında karşı karşıya gelecek. Ligin 7’nci haftasında Zorlu mücadele öncesinde Arhavispor 2’nci, Artvin Çoruh Spor ise 3’üncü sırada yer alıyor.
Bal Ligi 3. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Arhavispor da yüzler gülüyor. Arhavispor, ligin 6. İnci haftasında sahasında Erzurum İ. Ocağı 1 – 0 lik skorla devirerek namağlup olarak yoluna devam ediyor.
Sarı – Siyahlılar ortaya koyduğu futbolla gelecek haftalar adına taraftarlarına umut verdi. Ligin 7 haftasında deplasmanda Artvin Çoruh sporla Karşılaşacak olan Arhavi spor da gülen taraf olmak istiyor. Artvin derbisinde iki güzide takımın mücadelesi dostluk havasında geçeğini ifade eden yöneticiler “hak eden kazansın” dediler. Deplasmanda Artvin Çoruh spor ile karşılaşacak olan Arhavipor bu maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Kulüp başkanı Yücel Satıral, Şampiyonluk mücadelesi verdiklerini hatırlatarak, “takım olarak bu yolda tüm engelleri aşmak zorundayız. Her maça 3 puan için çıktığımız için rakiplerin durumu bizi ilgilendirmiyor. Onların değil, bizim ne yapacağımız önemli” diye konuştu.
Gülşen Makar