Artvin’de yaşayan SMA hastası 20 aylık Deniz Günay’ın tedavisi için kullanılacak olan para aile tarafından başlatılan yardım kampanyası bünyesinde toplanıyor.

Yurt dışında tedavisi olan hastalığın pençesine düşen Deniz bebeği yaşatmak için Artvin halkı seferber oldu.

berber ey13 (1)

Çeşitli platformlarda sürdürülen yardım kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Birçok sektördeki esnafların bir günlük gelirlerini Deniz bebeğin tedavisine bağışlama etkinliğine berberler de katıldı.

Kentteki tüm berberler birlik olarak bugünkü gelirlerini Deniz bebeğin tedavisi için açılan valilik onaylı banka hesabına aktaracak.

berber ey13 (4)

Artvin’de berberlik yapan Erhan İlbeyi, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Artvin halkı olarak Deniz bebek için el ele verdik. Tüm vatandaşlarımız yardımlarını esirgemiyor bizler de berber esnafları olarak bugünkü gelirlerimizi Deniz’imize bağışlıyoruz. Onu çok seviyoruz. İnşallah bu savaşı Deniz kazanacak.” dedi.

Kaza anı izleyicilere adrenalin dolu anlar yaşattı Kaza anı izleyicilere adrenalin dolu anlar yaşattı

Berber Fehmi Yılmaz da Deniz için her türlü desteği sunduklarını ifade ederek, “Deniz için özelde kendi yardımlarımızı yaptık. Bugün de esnaf olarak birlik olduk. Bu birliktelik bizim kardeşlik bağlarımızı da güçlendirdi. Deniz yaşasın diye elimizden geleni yapmaya hazırız. İnanıyorum ki Deniz bebek hepimizin mucizesi olacak” diye konuştu.

berber ey13 (2)

Süleyman Özdemir ise yardım kampanyasına katılan meslektaşlarına ve vatandaşlara teşekkür ederek, “Artvin halkı olarak hem maddi hem manevi Deniz bebeğin yanındayız. SMA değil Deniz kazanacak.” ifadelerini kullandı.

Haber: Çiğdem OCAKÇI