Milli Eğitim Müdürlüğünden Murgul ziyareti Milli Eğitim Müdürlüğünden Murgul ziyareti


“Bu müsabaka bizlere ve futbolcu kardeşlerimize bir ders olacaktır”
Artvin Çoruhspor Yönetim Kurulu, Teknik ekip değişimi ve müsabakanın kaybedilmesi ile ilgili açıklamada bulundu.
Teknik Direktör krizi sonrasında yollarını Coşkun Öz’le ayıran Çoruh Spor hafta sonu Erzurum deplasmanında Yakutiye Spor’a 1-0 mağlup olarak liderliği Erzurum’da bırakmıştı.
Karşılaşma sonrasında Artvin Çoruh Spor Kulübü sitesinden yapılan açıklamada mücadeleye devam edip lig sonunda Şampiyon olunacağı vurgulandı.
Çoruh Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Futbolda Üç netice var, bugün Kısmet değilmiş. Doksan dakika boyunca rakibe nefes aldırmayan buzla kaplı sahada zor şartlara rağmen mücadele eden şansız bir şekilde gol yiyen ve Attığımız golün alakası olmayan bir ofsayt gerekçesiyle ile iptal edildiği müsabakada mücadele eden tüm sporcularımızı kutluyoruz. Bu müsabaka bizlere ve futbolcu kardeşlerimize bir ders olacaktır.
Önümüzdeki hafta oynayacağımız Artvin derbisi ARHAVİSPOR müsabakasına daha çok konsantre olacağız. Hakemler, rakipler ve içerden dışardan yıkmaya çalışanlarda bir yere kadardır. Maç maçtan evvel kazanılır
Gayret edeceğiz, azim edeceğiz, hırs, Yardımlaşma, mücadele, Yönetim ve Teknik ekibe güveneceğiz. Sonunda herkes görecek ki Artvin Çoruh spor bu Gurubu şampiyon tamamlayacak ve Çoruh’un Hırçın Çocukları Profesyonel Lige Çıkacak.
Teknik ekip değişimi ve müsabakanın kaybedilmesi ile ilgili yapılan tüm eleştirilere saygı duyuyoruz.
Zaman her şeyin ilacıdır. Hiçbir takım, Sahaya yenilmek için çıkmaz. Birlik beraberlikle, İnanmak Şampiyonluğu bizlere Getirecektir.
Biz tüm sporcularımıza ve Teknik ekibimize İnanıyoruz güveniyoruz. Kaybedilen deplasmanda ikinci sırada bulunan rakibimiz Yakutiye Spor kulübüne Sadece 3 puan.
Bunu telafi edeceğimize yönetim ve Sporcular olarak bizler inanıyoruz.
Biz Kenetlendik Geliyoruz, Hedef Profesyonel Lig”
Hatice Diler