Borçka'da Kadın ve erkeklere hitap edecek ve bu özelliği ile alanında tek olan Lilyum güzellik Epilasyon Merkezi açıldı. Açılış, siyasi parti ilçe başkanlarını, belediye başkanı ve Borçka kaymakamını bir araya getirdi. Türkiye'ye örnek olacak güzel bir birlik ve beraberlik fotoğrafı ortaya çıktı. Epilasyon ve güzellik uzmanı Estetisyen Tansu Alpaydın'ın Borçka'ya kazandırdığı merkezin açılışı Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan'ın da katılımı ile gerçekleşti. Açılış töreninde Borçka Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Koçak, CHP Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz, İYİ Parti Borçka İlçe Başkanı Recep Çırak, Adalet Ve Kalkınma Partisi Borçka İlçe Başkanı Hüseyin Çakır dost akraba ve davetliler da hazır bulundu.Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan;"Bugün burada genç bir kadın girişimcinin ilçemize kazandırdığı Lilyum Güzellik ve Epilasyon Merkezinin açılışı için bir aradayız. İlçemize böyle bir merkez kazandıran genç girişimci esnafımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum" dedi.

Borçka kaymakamı Ali Osman Bulat'ta yaptığı kısa konuşmasında; genç girişimci Tansu Alpaydın'a teşekkür ederek başarı ve bol kazançlar diledi. Bay- Bayan LİLYUM Güzellik ve Estetik Merkezini Borçka'ya kazandıran Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Tansu Alpaydın, açılışta kendilerini onurlandıran herkese teşekkür ederek;LİLYUM Bay bayan güzellik ve estetik merkezimizin açılışına katılarak Bizleri onurlandıran Kaymakamımız Sayın Ali Osman Bulat'a Borçka belediye başkanımız Sayın Ercan Orhan'a, siyasi Partilerin ilçe başkanlarına, değerli Borçja halkına ve yerel basınımıza çok teşekkür ediyorum. BORÇKA'DA BİR İLK!..Borçka'da ilk kez bay bayan Estetik ve güzellik merkezini 01 Şubat 2021 Pazartesi günü açmış bulunuyoruz. Merkezimezde son sistem epilasyon makinemiz mevcut olup uzman olarak sadece ben uygulama yapacağım. PAROLAMIZ SAĞLIK GÜVEN VE HİJYENDİRAcısız ve en önemlisi son derece sağlığınız açısından güvenli epilasyon yapabilen dünyada yaygın olarak kullanılan muhteşem bir son sistem teknoloji ürünüyle hizmet vermekten ayrıca onur duyuyorum. Parolamız kesinlikle önce sağlık, güven hijyen ve müşteri memnuniyeti olacak. Böyle bir işyeri açma hayalim vardı. 1 yıl diş hekimliği asistanlığı yaptım. Antalya'da Türkiye'nin tanınmış doktirlarından Ali Küçük'ten yaklaşık bir yıl estetik uygulama eğitimi aldım.Daha sonra Borçka'ya gelerek hayalimi gerçekleştirmek için ailemin büyük desteği ile ilk adımlarımızı attık. Burada babama, anneme ve aileme verdikleri destekten dolayı gönülden teşekkür ediyorum.

LİLYUM ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ sadece Borçka'da yaşayanlara değil tüm Artvin'e hizmet verecek. Tabii öncelikle randevu oluşturmak gerekiyor. Salonumuzda pandemiden kaynaklı aldığımız önlemler randevu aralıklarıdır.. Randevu aralığımız 1 ile 1 buçuk saat arasıdır. İşlemler için kullandigimiz cihaz baslıkları kişiye özeldir.Ek olarak Yaptığımız İşlemler; -Hydrafacial cilt bakımı -Alex sistemi lazer(soğukhava ve buz başlıklı)-Protez tırnak -Microblading kaş tasarımı -Kaş kirpik lifting Randevu için 0534 916 86 24 nolu telefonla bize ulaşmanız yeterli.RANDEVU PANDEMİ KURALLARINDA OLUŞTURULACAKTIR!..Değerli müşterilerimiz; Bütün dünyayı olumsuz etkileyen pandemi nedeniyle randevularımız bu hassasiyet dikkate alınarak oluşturulacaktır.Bu konuda bütün önlemler alınmış olup bu kurallara hepimiz hassasiyetle uyacağız. Temennim odur ki bu corona illeti en kısa sürede yok olur da normal çalışma moduna geçmiş oluruz. Bir kere daha benim için çok büyük anlamı olan işyerimizin açılışına gelen, gelemeyen, telefonla kutlayan, mesaj atan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. "dedi.İRTİBAT- RANDEVU TEL: 0534 916 86 24