Kemalpaşa’da İlköğretim Haftası Kutlama Programı Kemalpaşa’da İlköğretim Haftası Kutlama Programı


Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Artvin Çoruhspor Kulübüne destek ziyareti gerçekleştirildi.
Trabzonsporlular Taraftar Derneği üyeleri Çoruhspor idman yaparken ziyaret ederek sporculara tatlı ikramında bulundu. Trabzonsporlular Taraftar Derneği üyeleri Bahadır Basa’ya hayırlı olsun ziyareti yaparak, görevlerinde başarılar dilediler.
Artvin Trabzonsporlular Taraftar Derneği üyelerinden Fahrettin Şahin, gerçekleştirdikleri ziyaret hakkında bilgi vererek, “Artvin Trabzonsporlular taraftarları yönetim kurulu üyeleriyiz. Artvin Çoruh spora BAL Ligi'nde destek amaçlı tatlı ikramımız oldu hocalarımız Ahmet Külük ve Bahadır hocaya da hayırlı olsun çiçeği takdim ettik. İnanıyoruz ki aynı hocalarımızla birlikte Çoruhspor 3. Lige yükselecektir. Biz Artvin Trabzonsporlular Derneği taraftarı olarak her zaman Çoruhspor'un yanında olacağımızı göstermek için buradayız. Çoruhspor’a Artvinli yönetici abilerimizin siyasetçi abilerimizin bütün kamu kuruluşlarının Çoruhspor’u yalnız bırakmamalarını rica ediyorum. Çoruh sporumuza sahip çıkılmasını rica ediyorum daha çok destekte bulunulmasına rica ediyorum çünkü Çoruhspor burada üst liglere çıkarsa bizim çocuklarımızın burada futbol oynayıp üst basamaklarda futbol oynayabilmeleri adına çok büyük bir nimet olacağını düşünüyorum. İnşallah Çoruhsporu BAL Ligi'nde şampiyon Trabzonspor’u da Süper Lig’de şampiyon olarak göreceğiz bu sene. Desteğe gelen bütün yönetim kurulu arkadaşlarıma hepsini taraftarlarına hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum sporcularımıza ve hocalarımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Çoruhspor’un yanında olduklarını belirten Şenol Güdü, “Artvin Çoruh spor kulübünü ziyaret ettik buradaki amacımız bundan önce yanlarında olduğumuz gibi bundan sonra da yanlarında olacağımızı göstermek amacıyla buradayız. Biz Artvin Trabzonsporlular Taraftar Derneği olarak yönetim kurulu arkadaşlarımızla Çoruhspor BAL Ligi'nde oynayan gençlerimize ziyarete geldik. Çoruhspor takımımıza BAL Ligi'nde onlara sonsuz başarılar diliyoruz 3.lig de görme dileğiyle. Taraftarlarımızdan tribünleri doldurmalarını istiyoruz. Bu takım İnşallah şampiyonluğa gidecek hem Trabzonspor'umuz hem Artvinçoruh sporumuz” ifadelerine yer verdi.
Kadir Yılmaz