SMA Tip-1 hastası Deniz Günay bebek için Valilik izinli yardım kampanyaları devam ediyor. Artvin’in birçok ilçesinde Deniz bebek için yardım kampanyaları düzenlenerek vatandaşlar seferber oldu.

Borçka Esnaf Sanatkarlar Odası ve Borçka Şoförler ve Otomobilciler Odası birlikteliğinde Borçka’da Cuma günü kermes düzenlenecek. Kermesteki kazançlar Deniz bebek için umut olacak.

Kermesin düzenlenmesinde katkı sunan Esnaf Odası Başkanı Muhammet Özkurt ve Şoförler Odası Başkanı Nusret Kambur, cami meydanındaki kermese duyarlı vatandaşların katılım göstermelerini istedi.

Başkan Orhan’ın ikinci dönem projesi: Otopark Başkan Orhan’ın ikinci dönem projesi: Otopark

Kermese bütün Borçka halkının davetli olduğunu belirterek Deniz bebeğin mücadelesine katkı göstermelerini şu sözlerle dile getirdi “ Deniz bebeğimiz için bu kermesi düzenliyoruz. Bütün kazanç onlara verilip en azından bir umut olmak istiyoruz. Tüm halkımız SMA hastası deniz bebek için bütün oldu birlik oldu. Bizde katkıda bulunmak isteyenler için kermes düzenliyoruz. Herkesi bekleriz katkıda bulunmak isteyenlerde odalarımız ile irtibata geçebilirler” dedi.

Haber: Emine OCAKÇI