Gündüz Bakım Evi hizmete girdi Gündüz Bakım Evi hizmete girdi


Bölgesel Amatör Ligi 31 Ekim Pazar Günü Başlıyor
Artvin çoruhspor kulübü, teknik ekip ve sporculardan oluşan yeni bir ekip kurdu
Türkiye Futbol Fedarasyonu 2021-2022 Futbol sezonu bölgesel Amatör Ligi 31 Ekim Pazar günü başlıyor. Artvin’i bölgesel Amatör Liginde bu sezon Artvin Çoruh spor kulübü ve Arhavispor takımları temsil edecek.
Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor kulübü Futbol şube sorumlusu Yücel Ustabaş Gazetemize yaptığı açıklamalarda “ Artvin merkez ilçemizin 25 yıllık özlemi olan deplasmanlı lige bu sezon Artvin çoruhspor kulübü olarak katılmayı başardık. 31 Ekim Pazar günü ilk müsabakamızı deplasmanda Kars Kağızman spor kulübü ile oynayacağız. Artvin çoruhspor kulübü olarak 2 aya yakın bir zamandır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yönetim kurulu olarak bölgesel Amatör Ligi düzeyinde teknik ekip ve sporculardan oluşan yeni bir ekip kurduk. Bu nedenle bir müddet daha sabırla Takımımızın ve sistemimizin oturması için bekleyeceğiz. Biz yönetim kurulu olarak takımımıza ve teknik ekibe güveniyoruz inşallah taraftarımızda bizleri şartlar ne olursa olsun statta yalnız bırakmaz ise bu sezon o sezon olur ve Artvin çoruhspor kulübü profesyonel lige çıkar ve Hopa spor’umuzdan sonra Artvin Çoruh spor kulübü de ilimizi eskiden olduğu gibi profesyonel ligde temsil eder” dedi.
Şube Sorumlusu Yücel Ustabaş, Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruh Spor 7 Kasım 2021 Pazar günü saat 13:00 da İskebe şehir stadında oynayacağı ilk müsabaka olan Erzurum İdman ocağı spor karşılaşmasına tüm taraftarları davet etti.
Gülşen Makar