Kaymakam Coşkun’un 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Kaymakam Coşkun’un 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı


Kemalpaşa’da Şampiyon Karaosmaniye Spor
İl Ve İlçe gençlik spor müdürlüklerinin düzenlediği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı turnuvaları final maçlarının oynanmasının ardından kazanan takımların kupaları verildi.
Cumhuriyet kutlamaları kapsamında Hopa’da futsal, Ardanuç ve Murgul’da voleybol, Kemalpaşa’da futbol turnuvaları gerçekleştirildi.
Kemalpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen 98.’inci Yıl Cumhuriyet Kupası oynanan final karşılaşması ile son buldu. Karaosmaniye Spor ve Köprücü Spor arasında oynanan final karşılaşmasını Karaosmaniye Spor 6-0 kazanarak turnuvayı Şampiyon olarak tamamladı.
Hopa’da şampiyon MEB Yavuz Selim
Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün düzenlediği Cumhuriyet Bayramı Futsal Turnuvası, İlçe Spor Salonunda oynanan Final Maçları ile tamamlandı.
Futsal turnuvasında dereceye giren takımlar ise şöyle;
1- MEB Yavuz Selim

 1. Hopa Kaymakamlık
 2. Hopa Liman
  Dereceye giren takımlarımıza kupalarını düzenlenen ödül töreni ile Hopa İlçe Müdürü Mehmet Zafer Yazıcı takdim etti.
  Murgul’da Şampiyon Esnaf ve Sanatkârlar
  Murgul Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün düzenlediği Cumhuriyet Bayramı Voleybol Turnuvası, İlçe Spor Salonunda oynanan final müsabakaları ardından ödül töreni ile sona erdi.
  Dereceye Giren Takımlar;
 3. Esnaf ve Sanatkarlar
 4. Murgul Devlet Hastanesi
 5. Murgul Belediyesi
  Turnuvanın en centilmen takımı İlçe Jandarma oldu. Düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları İlçe Protokolü tarafından takdim edildi.
  Songül Yılmaz