Kaymakam Coşkun’un 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Kaymakam Coşkun’un 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı


Arhavi ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri ; Kuş, kedi ve köpeklere su ve mama bıraktı
Artvin ve ilçelerini de etkisi altına alan yoğun karlı ve soğuk günlerde sokak hayvanları da olumsuz etkileniyor. Soğuktan korunmak sadece insanlar için değil, tüm canlılar için önemli. Kış aylarında beslenmelerine destek sağlayarak sokak hayvanlarının hayatlarını kurtarabiliriz. Arhavi’de polis memurları da sokak hayvanlarını unutmayarak, onların yaşamlarına destek oldu.
Arhavi’de polis memurları, Kar yağışı ile birlikte beslenme imkânı azalan sokak hayvanlarını unutmadı. Kendi imkânları ile mama alan polisler, ilçede bulunan park ve sokakları gezerek sokak hayvanlarını besledi.
Vatandaşlar tarafından beslenemediği için aç kalan sokak hayvanlarını Arhavi İlçe Emniyet Müdürlüğü Unutmadı. Arhavi İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürsoy, kar yağışı ve soğuk havanın etkisiyle vatandaşların beslemek için ulaşamadığı sokak hayvanlarının aç kalmaması için talimat verdi. Hayvanları beslemek için harekete geçen Arhavi ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan park ve sokakları tek tek gezmeye başladı. Trafik Denetleme Büro Amirliğine bağlı ekipler, park ve sokaklarda bulunan Kuş, kedi ve köpeklere su ve mama bıraktı.
Kadir Yılmaz