Çay ocağı esnafı: Çay fiyatı 7.50 lira olmalı Çay ocağı esnafı: Çay fiyatı 7.50 lira olmalı


Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğüne idari değişikliğe gidilerek, hemşerimiz Hüseyin Aydın atandı
Hüseyin Aydın’ın Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğüne atanması dolayısıyla MHP Artvin eski İl Başkanı Zafer Aydemir, açıklama yayınladı. Tarım Kredi Marketlerinin sorumlularının da derhal görevden el çektirilmeleri gerektiğini belirten Aydemir, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Çiftçinin dostu olmayan bir kurum, nihayet mercek altına alınarak idari değişikliğe gidildi. Beklentimiz, Tarım Kredi Marketlerinin sorumlularının da derhal görevden el çektirilmeleridir. Türk tarımını sinsi sinsi bitiren, çiftçiyi canından bezdiren bu kişilerin adalet önüne çıkarılmalarıdır. Bugün, bilhassa tarımda, binlerce yılın tecrübelerini terk edip, kendi üretebileceklerimizi ithal ediyorsak, nerede hata yaptığımızı bilmek zorundayız. Konuştuğu cümlenin içinde en fazla Allah ve Ekmek kelimesi bulunan bu milletin sofrasına, ithal undan yapılmış ekmek koyamazsınız.
Tarım Kredi Genel Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Hüseyin Aydın’ın, bu konularda ki hassasiyetini biliyoruz. Çiftçi dostu, işi bilen fedakar vatan evlatlarıyla yola devam edilmesi en büyük temennimizdir.”