Tüm Emekli-Sen imza kampanyası başlattı Tüm Emekli-Sen imza kampanyası başlattı


HOPAPORT Futsal takımı Turnuvada kazandıkları üçüncülük kupasını takdim ettiler.
Turnuvada yarı finale yükselen HOPAPORT takımı yarı final karşılaşmasını kaybederek Turnuva’ da üçüncülüğü kazanmıştı.
HOPAPORT Futsal takımı, beraberlerinde İK Müdürü Turan Kılıç, Muhasebe Müdür Oğuz Çapkınoğlu, Güvenlik Amiri Hüseyin Yalçın olduğu halde Genel Müdür Meriç Burçin Özer’i makamında ziyaret ederek üçüncülük kupasını takdim ettiler. Genel Müdür Özer, İsmail Temelkaya, Tolga Küçükkaya, Mesut Kavak, Okan Yıldırım, Mehmet Lokumcu, Hakan Akbulut, İbrahim Sevimli, Olgun Kamış, Barış Altıntaş, Mehmet Çelik, Devrim Barsbay ve Asim Aksoy’dan oluşan takımdaki her oyuncuyu kazandıkları üçüncülük kupasından dolayı tebrik etti.
Genel Müdür Özer, şampiyonluk yolunda güçlü takımlar ile karşılaşan oyuncularını 3 karşılaşma kazanmalarını anlamlı bulduğunu ifade ederek “Zorlu ve heyecanlı bir yarı final karşılaşması oynadınız. Şans faktörü biraz da rakip Tarımspor’dan yana oldu.
Gösterdiğiniz performans ve kazanma azminizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Spor centilmenliktir. Turnuva’ da bu anlamda başladığı gibi aynı centilmenlik havası içinde sona erdi. Turnuva’ da Üçüncü olup bu kupayı HOPAPORT’a kazandırmanızı anlamlı buluyorum. Hepinizi bu kupayı limanımız kupaları arasına kattığınız için tebrik ediyorum” dedi.
Semahat Başar