Metin Lokumcu ölüm yıl dönümünde anıldı Metin Lokumcu ölüm yıl dönümünde anıldı


Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Elektronik Belge Yönetim Sistemini hayata geçirdi. Üyelerin kolay aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecekleri sistem hakkında açıklama yapıldı. Sadece firma yetkilileri kayıt olabilecekleri sistem hakkında Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Elektronik Belge Yönetim Sistemini hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.
E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:
Faaliyet Belgesi
Oda Sicil Kayıt Sureti
Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir. Ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Onay kodunuz sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte, sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve şifrenizle giriş yapılabilecektir.
Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri odamıza irtibata geçmeniz gerekmektedir.”
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası