“KENTİN  ETRAFINI MADEN RUHSATLARIYLA SARMIŞ DURUMDALAR” “KENTİN  ETRAFINI MADEN RUHSATLARIYLA SARMIŞ DURUMDALAR”


Murat Aydın: “Emin Adımlarla Yolumuza Devam Etmekteyiz”
Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın katılımcılardan tam not aldı.
Kafkas Dernekler Federasyonu Başkan Murat Aydın,7 Mart Artvin’in 101.Kurtuluş Yıldönümü Etkinlikleri öncesinde tanıtım gecesi düzenledi.
7 Mart Artvin’in 101.Kurtuluş Yıldönümü tanıtım toplantısında ev sahipliğini yapan Kafkas Dernekler Federasyonu Başkan Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri katılımcılardan beğeni topladı.
KültürparkOsmangazi/Bursa adresinde gerçekleştirilen 7 Mart bu yıl 101. kurtuluş gününün tanıtım toplantısında Kafkas Dernekleri Başkanı Murat Aydın konuşmasında şu ifadeleri kullandı:
“Biz Artvinliyiz dostlar.
Unutmayalım ki; “Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır. Bu minvalde Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu olarak tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.
Dün akşam Sadabat Sarayında Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu olarak 7 Mart Artvin’in 101.Kurtuluş Yıldönümü Etkinlikleri öncesinde düzenlemiş olduğumuz tanıtım gecemizi gerçekleştirdik.
Program içeriği ve pandemi gereği kişi sayısının sınırlı tutulduğu bu anlamlı geceye davetli olup katılım sağlayan tüm misafirlerimize, bizimle birlikte gecenin hazırlanmasında ve sunulmasında emeği geçen Artvin ve Kafkas Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulunda ki kıymetli yol arkadaşlarıma, zerre-i miskal kadar dahi olsa destek veren herkese şahsım adına ayrı ayrı çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
İnşallah ilerleyen günlerde daha geniş kapsamlı genele yayılmış farklı organizasyonlarda tüm hemşehrilerimizle bir araya geleceğiz. Hep birlikte el ele çok daha başarılı işlerin altına imzamızı atacağımız güzel günlere.”
Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ise; “Kocaeli’den katılım göstererek böylesine güzel bir toplantının gerçekleşmesine tanık oluyoruz, emeği geçen Başta başkan Murat Aydın ve yönetim kuruluna şükranlarımı sunuyorum.
Öncelikle özlem duyduğumuz manzaralar bunlar. Gelin beyler birlik olalım birlikteliğimizde rahmet ve bereket vardır, ayrılık ve fitnede azap vardır “diyerek sözleri tamamladı. Başkan Mikail Kalyoncu’yu basından sorumlu Başkan Yardımcısı Selçuk Çelebi yalnız bırakmadı” dedi.
Başta Bursa’da faaliyet gösteren STK başkanlarına il dışından gelen misafirlere konuşma hakkı verildi.
Dilek Yılmaz