Arhavi Belediyesi eğitim kurumlarına desteğini sürdürüyor Arhavi Belediyesi eğitim kurumlarına desteğini sürdürüyor

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde sandıktan en fazla oy alarak Artvin Belediye Başkanı seçilen Bilgehan Erdem, teşekkür mesajı yayımladı. 

31 Mart Pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerde Artvin’deki sandıklardan en fazla oy alarak Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Artvin Belediye Başkanı seçilen Bilgehan Erdem, “Sevgili Artvinliler, siz değerli insanlar, büyüklerim, küçüklerim, arkadaşlarım, dostlarım ve yol arkadaşlarım; seçim sürecinin sonunda kazanan biz olduk. Ancak asıl kazanan, sevgi, barış, mutluluk ve samimiyet oldu.” dedi.

Artvin için çok güzel işler yapacaklarını ifade eden Erdem, şunları söyledi:

“Artvin’in güzel yürekleri, tercih hakkını bizden yana kullandı. Artvinlinin verdiği bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimize şüpheniz olmasın. Sizlere Artvin’in ve tüm Türkiye’nin gurur duyacağı bir Artvin’i gençlerle, kadınlarla, çocuklarla, emekçilerle birlikte yaratma sözü veriyorum. Bu dönemde bana güç veren; eşime, çocuklarıma, anneme, babama, aileme, yol arkadaşlarıma, partililere ve siz değerli Artvinli dostlara kalpten teşekkür ediyorum. Sizin varlığınız, bu yolculuğu anlamlı ve güzel kıldı. Hep birlikte, Artvin için çok güzel işler yapacağız. İyi ki varsınız, birlikte olduğumuz sürece biz hep çok güzeliz.”

 

Editör: Editör Masası