İyi Parti İlçe Başkanı Murgul Belediye Başkanlığına aday İyi Parti İlçe Başkanı Murgul Belediye Başkanlığına aday


Basın mensuplarına %25 oranında indirim uygulanmasına karar verildi.
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası, Hopa-Kemalpaşa, Hopa-Arhavi ve Hopa-Artvin arasındaki güzergâhta faaliyet gösteren kooperatiflerle bir araya gelerek, basın mensuplarının taleplerini aktardı.
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle gerçekleştirilen istişare kahvaltısında basın mensuplarının dile getirdiği ulaşımda indirim sağlanarak basının emekçilerinin desteklenmesi talebi ile ilgi çalışma yaparak Hopa-Kemalpaşa, Hopa-Arhavi ve Hopa-Artvin arasındaki güzergâhta faaliyet gösteren kooperatiflerle bir araya geldi. Başkan Akyürek katılımlarından dolayı kooperatif başkanlarına teşekkür ederek basın mensuplarının talepleri hakkında bilgi verdi.
Toplantıya Başkan Akyürek’in yanı sıra Oda Meclis Üyesi ve basın Mensubu İsmet Başar katılarak S.S. 15 No.lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Selahattin Meydan, S.S. 17 No.lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Etem Karabacak, S.S. 18 No.lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ferda Karahan ile bir araya geldi. Yapılan görüşme neticesinde bu güzergâhları kullanacak basın mensuplarına %25 oranında indirim uygulanmasına karar verildi.
Kooperatif başkanları güzergâhlar konusunda yaşanan sorunlar, yolcu fiyatları, yakıt fiyatları ve diğer gider kalemleri ile ilgili minibüsçülerin talepleri hakkında yerel basının daha duyarlı olması ve kendilerine kulak verilmesi gerektiğine vurgu yaptılar. Taleple ilgili değerlendirme yapan Meclis Üyesi İsmet Başar yerel basın mensubu olarak kooperatifleri daha sık ziyaret ederek taleplerini gazetelere taşıyacaklarını ifade etti.