Önümüzdeki yerel seçimlerde Murgul Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklayan İyi Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelikarslan, Murgul’un oylarına talip olduğunu açıkladı.

Yunus Tekçe: 30 Ağustos Aziz Türk Milletinin var oluş öyküsü Yunus Tekçe: 30 Ağustos Aziz Türk Milletinin var oluş öyküsü

Hüseyin Çelikarslan, Murgul ilçesine barışı, sevgiyi ve adaleti hakim kılacağını belirterek adaylığını şu sözlerle açıkladı “ 4 yıldır yürütmekte olduğum İyi Parti Murgul İlçe Başkanlığı görevimden sonra bugün itibarıyla İyi Partiden Murgul Belediye Başkanlığına adayım. Murgul da 20 yıl Karadeniz bakır işletmesinde yöneticilik yaptım, emekli oldum. Bir dönem muhtarlık yaptım ve 4 yıldır da siyaset yapıyorum. Gördüğüm sokaktaki tek şey adaletsizlik. Ben başkan olursam ilçede barışı, sevgiyi, hoşgörüyü, kardeşliği, adaleti hakim kılacağız. Herkesin bir oyu var seçime kadar seçimden sonra köseli ve rugan ayakkabı giyenler anca belediyeye çıkıp çay içiyor. Benim başkanlığımda benim gibi kara lastikle büyüyüp bir çift ayakkabısı olan garibanlar çay içecek bu nedenle tüm Murgul’un oylarına talibim her şey iyi ve güzel olacak sevgiyle kalın” diye konuştu.

Haber: Emine OCAKÇI