Ziyaretine anasınıfı ile başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, minik öğrencilerimizle sohbet etti. Ardından Öğretmenler Odasında öğretmenlerle bir araya gelen İl Müdürü Acar "1. Dönem 2. Yarı Yılımızın hayırlı olmasını diliyorum. Başarılarımızın temelini ilköğretimde atıyoruz. Öğrencilerimiz temel yeteneklerini, başarılarının temelini, özgüvenlerini, okuma alışkanlığı kültürünü bu dönemde kazanıyor. O yüzden bu dönemlerini çok önemsiyor ve onlar için hep birlikte çok çalışıyoruz.

memm zziyaret ka30

Bizler toplumu inşa eden ve gelecek neslin bizlerden daha iyi olmasını gaye edinen bir mesleğe sahibiz. Bu noktada devletimizin tüm olanakları ile her zaman yanınızdayız. " dedi.

Ardından 8. sınıf dersliklerini ziyaret eden İl Müdürü Acar öğrencilere " Sevgili öğrencilerimiz, etrafınızda başarınız için çok güzel bir kurgu var. Bu kurguyu iyi değerlendirin. Sene sonunda öğrendiklerinizi performansa dönüştüreceğiniz bir sınava gireceksiniz. Sosyal yaşamınızdan biraz fedakarlık yapıp derslerinize iyi çalışın. Bizler sizin iyi bir meslek sahibi, topluma faydalı bireyler olarak yetişmeniz için çalışıyoruz ve sizlere çok güveniyoruz.” dedi.

Kaza Riski Taşıyan Bölge İçin Yapılan Çalışmalar Kaza Riski Taşıyan Bölge İçin Yapılan Çalışmalar

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır'ın eşlik ettiği ziyarette İl Müdürü Acar, okul idareci ve öğretmenlerinden yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Editör: Editör Masası