Artvin Hopaspor Kulübü yöneticileri AKP Trabzon Milletvekili Aday Adaylığı için Hopa Kaymakamlığı görevinden istifa eden Gürkan Üçüncü’ye veda ziyaretinde bulundu.

Kulüpten yapılan paylaşımda “Kulüp Başkanımız Lütfü Kolçak, Başkan Vekilimiz Selçuk Balkaya, Başkan Yardımcımız Osman Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Akın Ustabaş ve Rıfat Acar Kaymakamımız sayın Gürkan Üçüncü’yü makamında ziyaret ettiler.

Kulübümüze bugüne kadar yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz” ifadeleri yer aldı.

Salonu Yine Doldurdu Salonu Yine Doldurdu

Hopa Kaymakamlığı görevini bırakan Gürkan Üçüncü, AK Parti Trabzon Milletvekilliği için aday adayı olduğunu belirterek şu ifadelere yer vermişti:  “Geçtiğimiz Cumartesi gününe kadar Kahramanmaraş’ın Ezinözü ilçesinde koordinatör görev yaptığımı belirterek, bundan sonraki süreçte de tüm imkânlarımızla bu felaketin izlerini silmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızı vurgulamak isterim. Burada bulunmamızın asıl amacı olarak 28. dönem AK Parti Milletvekilliği aday adaylık başvurumu İl Başkanlığımıza yaptım. Öncelikle Türkiye Yüzyılı Vizyonu ile yarın değil hemen şimdi diyerek, başvurumuzun ülkemiz, milletimiz, şehrimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İlköğretimi ve lise öğrenimi Akçaabat’ta tamamladım. Üniversite eğitimim için Trabzon dışına çıktım. Bu vesile ile akademik ve bürokrasi hayatım boyunca farklı illerde görev yaptım. Bu süreler boyunca aklımda, gönlümde hep Trabzon vardı. Trabzon’dan ve eğitim ve öğretim gördüğüm yer olan Akçaabat’tan bağımı hiç koparmadım. Yıllardır ülkeme çeşitli illerde Vali Yardımcısı, ilçelerde Kaymakam olarak hizmet ettim. Şimdi ise eğitim, öğretim gördüğüm büyüdüğüm özlemeni çektiğim ilçeme ilime ve tabi ki ülkeme Cumhurbaşkanımız liderindeki AK Parti ailesi içerisindeki inşallah milletvekili sıfatıyla hizmet etme arzusu içerisindeyim. Yaşadığımız bu güzel şehrin insanını, coğrafyasını, her gün ayak bastığımız toprağını, toplumsal değerlerine, geleneklerini, beklentilerini, sorunlarını iyi bildiğime inanıyorum. Trabzon gibi bir şehrin sorumluluğunun ne kadar ağır olduğunun aynı zamanda bu sorumluluğu taşımanın ne kadar onur verici olduğunun bilinci içerisindeyim. Bu bilincin verdiği heyecanla, azimle ve kararlılıkla ülkeme hizmet edebilmek için 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde daha önce 7 yıl kadrolarında çalıştığım görev aldığım AK Parti’den milletvekilliğine talibim. İnşallah 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçeceğiz ve AK Parti’miz birinci parti olarak sandıktan çıkacaktır.”

Editör: Haber Masası